JU OŠ “Stari Ilijaš” organizovala turnir u malom nogometu

Radno osoblje JU Osnovne  škole  „Stari Ilijaš“ Ilijaš kontinuirano radi na razvoju odgoja i obrazovanja naših učenika, u školi se održavaju različite kulturno-umjetničkih manifestacija i takmičenja učenika u sportskim disciplinama.

Povodom toga dana 22.07.2015. godine JU Osnovna škola „Stari Ilijaš“ Ilijaš  organizovala je turnir  u malom fudbalu,a utakmice su se igrale na vanjskom terenu škole.

Sponzor navedenog turnira bio je BH Telecom DD Sarajevo,a ugovor o sponzorstvu zaključen je na osnovu ponude za vršenje reklamno-propagandnih usluga od strane ponuđača JU OŠ „Stari Ilijaš“ Ilijaš.

Direktor škole Mahir Dević je zadovoljan s organizovanim turnirom na kojem je pokazan  dobar nogomet naše djece,a i svi ostali prisutni gledaoci su uživali u igri.

Direktor je također izrazio zadovoljstvo zbog toga što je BH Telecom prepoznao misiju i želju za saradnjom i nakon razmatranja ponude na istu pozitivno odgovorio, te se nada nastavku saradnje.