Edukacija nastavnika “Jačanje samopouzdanja kod učenika u osnovnoj školi”

➡️
U sklopu realizacije projekta Erasmus+ “Jačanje samopouzdanja kod učenika u osnovnoj školi” u ponedjeljak, 15.1.2024. godine u našoj školi je održana edukacija nastavnika o ovoj temi.
✔️ Predstavnice naše škole, Alma, Jasmina i Aida su pripremile i realizovale edukaciju koristeći rezultate do kojih su došle, zajedno sa partnerima u ovom projektu, sa ciljem da osnaže naše nastavnike i ojačaju im kompetencije uticaja na razvoj samopouzdanja kod učenika u osnovnoj školi.
✔️ Edukacija je bila pripremljena za 17 nastavnika i uspješno realizovana na opće zadovoljstvo svih prisutnih.
✔️ Na licima nastavnika koji su samoinicijativno uzeli učešće u edukaciji, moglo se primjetiti da su veoma zadovoljni, raspoloženi za učešće u svim aktivnostima, te su rado iz svoje bogate riznice znanja i iskustva dijelili savjete i ideje sa svojim kolegama.
✔️ U toku edukacije naše predstavnice u projektnom timu priredile su i iznenađenje za nastavnicu Karaga Muslija Senitu, čija je praksa odabrana i uvrštena u Priručnik dobrih praksi za jačanje samopouzdanja kod učenika u osnovnoj školi.