Sve više učenika u produženom boravku u OŠ “Stari Ilijaš”

Prošlo je svega dvije sedmice a sve je veći broj roditelja koji se interesuju za produženi boravak svoje djece u školi.

U prelijepom ambientu prostorija za produženi boravak u OŠ “Stari Ilijaš”, djeca imaju sve potrebne uslove za normalan rad i intelektualni razvoj.

U bogato opremljenom prostoru, djeca na raspologanju imaju TV, internet, prostor za crtanje i pisanje, razne edukativne igre, itd.

I naravno, uz njih je uvijek nastavnica Polovina Vildana.

– “Zaista je pravo zadovoljstvo raditi sa djecom u ovakvim uslovima. Na raspolaganju imamo sve što je potrebno za rad, počevši TV-a sa edukativnim programima, interneta, prostora za crtanje, prostora za odmor, itd. Produženi boravak je idealna stvar za roditelje koji zbog obaveza na poslu ili nečega drugo nisu u mogućnosti biti sa svojom djecom. Mi se u ovoj ustanovi stvarno trudimo da djeci obezbijedimo siguran i ugoran boravak.”, rekla je nastavnica Vildana.

Produženi boravak počinje u 7:30, a završava u 17 sati. Cijena je 140 KM u koju je uključen ručak i užina za djecu.

Kontakt informacije:

Telefon: 033 402 400