Prigodna priredba povodom obilježavanja mjeseca knjige: Gost večeri pjesnik Šimo Ešić

Večeras je u holu novoizgrađene OŠ “Stari Ilijaš” održana prigodna priredba zbog obilježavanja mjeseca knjige.

Učenici osnovne škole, pod vodstvom svojih nastavnica i nastavnika, izveli su mnoštvo pjesama, igrokaza i recitacija. U prisustvu velikog broja roditelja i djece izveden je veoma interesantan dvosatni program u kojem su učestvovala djeca svih uzrasta.

Takođe svojim prisustvom i gostovanjem ovu manifestaciju je uveličao i pisac Šimo Ešić. Recitacijom nekih od svojih najpoznatijih pjesama, pjesnik Ešić je uljepšao priredbu đacima naše škole koji su oduševljeni njegovim pjesmama.

Uprava škole se zahvaljuje svim učenicima i nastavnicima koji su sudjelovali u organizaciji ove priredbe.